Zielonka Optyk - Kontakt

Salony Optyczne Zielonka Optyk

Salon Zielonka Optyk Kartuzy

Kościuszki 16

telefon: +48666187883
e-mail: kontakt@zielonkaoptyk.pl

Godziny otwarcia: pn-pt 8-19, sb 9-13


Salon Zielonka Optyk Sierakowice

Kartuska 17

telefon: +48602262881
e-mail: kontakt@zielonkaoptyk.pl

Godziny otwarcia: pn-pt 9-17 sb 9-13


Salon Zielonka Optyk Żukowo

Pożarna 2A

telefon: +48666551922
e-mail: kontakt@zielonkaoptyk.pl

Godziny otwarcia: pn-wt 10-18, śr-pt 8-16, I i III sb 10-13, reszta sobót nieczynna


Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Z radością odpowiemy na wszelkie pytania.
Celem kontaktu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Zielonka Optyk z siedzibą w Kartuzy przy ul. Kościuszki 16 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Zielonka Optyk. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.