Salon Zielonka Optyk Kartuzy

Salon Zielonka Optyk Kartuzy - dane teleadresowe


ul. Kościuszki 16
83-300 Kartuzy

telefon: +48666187883
mail: kontakt@zielonkaoptyk.pl


Możesz również skontaktować się z nami za pomocą poniższego formularza:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Zielonka Optyk z siedzibą w Kartuzy przy ul. Kościuszki 16 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Zielonka Optyk. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.