Kartuzy: 58-681-42-35

Żukowo: 666-551-922

Okobus: 666-190-060

Gdańsk Jasień: 58-523-80-24

Oferujemy pełne badanie okulistyczne wraz z badaniem przedniego i tylnego odcinka oka (dna oka). Oprócz diagnozowania chorób okulistycznych kierujemy też dalszą terapią pacjenta. Współpracujący z nami okuliści to między innymi dr De Laval, okulista kliniczny, ordynator okulistyki w szpitalu w Gdyni w Redłowie z wieloletnim doświadczeniem oraz okuliści ze szpitala na Zaspie i Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Zajmujemy się diagnozą oraz leczeniem zeza i niedowidzenia poprzez ćwiczenia ortoptyczne i pleoptyczne z zaleceniem ćwiczeń w gabinecie oraz w domu.

Dobór korekcji okularowej, aplikacja miękkich i twardych soczewek kontaktowych, konsultacja w sprawie zespołu suchego oka, przesiewowe badanie pod kątem chorób okulistycznych takich jak jaskra lub zaćma, AMD.

Wkonujemy okulary na zamówienie wraz z soczewkami okularowymi jednoogniskowymi, dwuogniskowymi, progresywnymi, biurowymi (do odległości pośrednich i do bliży) – zobacz Produkty.

Jeżeli noszenie okularów przeszkadza Ci w pracy, uprawianiu sportu lub w codziennym funkcjonowaniu, właściwym wyborem jest noszenie miękkich soczewek kontaktowych. Oferujemy dopasowanie soczewek kontaktowych oraz naukę zakładania, w ramach badania otrzymasz zestaw startowy – soczewki próbne oraz pojemnik i płyn do przechowywania soczewek

Są to urządzenia optyczne dla osób, których ostrość wzroku w korekcji okularowej nie pozwala normalnie funkcjonować. Pozwalają powiększyć obraz i zwiększyć jego kontrast.

Są bardziej biokompatybilne niż soczewki miękkie. Zalecane dla osób, które przez całe życie chcą nosić soczewki i dla tych, u których nie sprawdziły się soczewki miękkie. Szczególnie przydatne w korygowaniu wysokiego lub nieregularnego astygmatyzmu. Jedyny sposób korekcji dla osób ze stożkiem rogówki.

- Autorefraktometria – badanie komputerowe

- Profesjonalny dobór korekcji okularowej

- Badanie biomikroskopowe oka w lampie szczelinowej